Parapety

parapet, parapety alston W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment parapetów, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Partnerem naszym jest firma ALSTON która od 2003 roku specjalizuje się w wyrobie parapetów marmurowych, PCV, aluminiowych, stalowych, oraz płyt MDF. Parapet przede wszystkim spełnia funkcję osłaniającą wnękę okienną oraz elewację pod oknem w przypadku parapetów zewnętrznych. Parapety zewnętrzne i wewnętrzne pełnią też także rolę dekoracyjną same w sobie lub razem z kwiatami które na nich stoją. W naszym salonie który zlokalizowany jest w Niepołomicach przy ulicy Targowej 4C znajda Państwo pełną ofertę parapetów.PCV

parapety pcv alston W naszej ofercie dostępne są parapety wewnętrzne komorowe PCV. Parapety są dostępne w kolorach: biały, marmur, orzech, złoty dąb, mahoń oraz buk. Parapety wewnętrzne komorowe PCV odznaczają się trwałością, odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur, są estetyczne, odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości. Parapety wewnętrzne są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okna.

Wszystkie produkty są nietoksyczne i trudnozapalne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, czynniki biologiczne oraz większość chemikaliów. Nie zmieniają kolorów, nie korodują i nie pękaja pod wpływem temperatury. Ich wysoką jakość potwierdzają posiadane atesty i aprobaty techniczne.

Stalowe i aluminiowe

parapet stalowy, parapet aluminowy Parapety zewnętrzne są produkowane z najwyższej jakości ocynkowanych blach stalowych oraz aluminiowych produkowanych przez międzynarodowe koncerny.


Charakterystyka i zalety:

- Materiał: blacha stalowa ocynkowana.
  Powierzchnia blachy pokryta farbami poliestrowymi i dodatkowo zabezpieczona folią ochronną (polietylen).

- Kolorystyka: standardowe kolory to brąz (RAL 8017 i 8019) oraz biały (RAL 9010) i srebrny (RAL9006).

- Trwałość: parapety posiadają zabezpieczenie antykorozyjne i są odporne na UV oraz na wpływ warunków atmosferycznych
  (wilgoć, temperatura).

Parapety Aluminiowe dostępne są w grubości 1,2mm i kolorach Biały (RAL 9016) i Brąz (RAL 8019).

Parapety zewnętrzne stalowe okleinowane ocynk występują w kolorach złoty dąb, orzech, Wenge (Dąb bagienny) o grubości 0,70 mm. Parapety stalowe okleinowane powlekane są poliestrem, cięte na dowolny wymiar.

MDF

Parapety wykonane z płyty MDF pokrytej wysokiej jakości lakierami akrylowymi bądź naturalnym fornirem dębowym lub mahoniowym. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości charakteryzujący się estetyką wykonania, trwałością koloru, który doskonale harmonizuje z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. Szybki i łatwy montaż oraz gładka powierzchnia pozwalająca na łatwe utrzymanie czystości i dają Państwu wiele satysfakcji podczas użytkowania. Z myślą o Kliencie kolorystyka parapetów została dopasowana do nowoczesnych okien drewnianych i PCV.

Kamienne

parapety kamienne, aglomarmur kompozyt na parapety Aglomarmur jest materiałem składającym się w 95% z naturalnego kruszywa marmurowego oraz w 5% z żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Występuje w pełnej gamie kolorystycznej a jego jednolitość barwy pozwala na stosowanie na dużych powierzchniach. Dodatkowo aglomarmur daje możliwość tworzenia oraz powielania wzorów i kolorów, co jest jednym z jego podstawowych atutów w aranżacji i dekoracji wewnętrznej. Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego przeznaczone są do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Ze względu na różnice w strukturze materiału konglomeraty drobnoziarniste w stosunku do gruboziarnistych mają trzykrotnie mniejszą nasiąkliwość (absorpcję wody), dwukrotnie większą wytrzymałość na zginanie, o ok. 30% większą wytrzymałość na ściskanie. Fizyczno-mechaniczne właściwości aglomarmuru przewyższają często te charakterystyczne dla kamienia naturalnego. Jest to materiał wytrzymały na uderzenia i ścieranie, odporny na ekstremalne temperatury i lżejszy niż kamień naturalny. Mała absorpcja wody chroni aglomarmur przed poplamieniem i czyni go łatwym w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości.Partnerzy

petecki logo   domel logo   doorsy drzwi i okna drewniane   dre drzwi logo   wiśniowski bramy logo   porta drzwi

An-Rob
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Okna | Drzwi | Rolety | Bramy | Niepołomice
Projekt strony Eliasz LTD